قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / خبر / در حاشیه دیدار وزیر کشاورزی از نایین علی غفرانی کجانی
علی غفرانی کجانی

در حاشیه دیدار وزیر کشاورزی از نایین علی غفرانی کجانی

 

ساعت ۱۱ صبح ۹۷/۰۴/۲۸ است، قرار است جناب آقای حجتی وزیر محترم کشاورزی و هیأت همراه پس از بازدید از جاهایی که در شهرنایین تعیین شده به محل جلسه فرمانداری نایین تشریف فرما شوند.

بنده به عنوان صاحب امتیاز و مدیر مسؤول مجله افق و خبرنگار دارای مجوز، فوراً دوربین خود را برداشتم و به محل رفتم ، حدود ساعت ۱۲ ظهر که وزیر محترم و هیأت همراه از راه رسیدند، جمعیت حاضر و مسؤولین و کسانیکه می خواستند کسب خبر کنند، از در ورودی مخصوص به آسانی وارد شدند، بنده نیز با خوشحالی همراه جمعیت قصد داخل شدن را داشتم ولی کارمند فرمانداری شهرستان نایین،جوانی به نام آقای پوربافرانی، به محض مشاهدۀ بنده گفتند با کمال معذرت شما نمی توانید وارد شوید، هرچه گفتم خبرنگارم و قانون مطبوعات اجازه نمی دهد شما مانع بنده شوید، ایشان گفتند به بنده گفته شده و معذرت می خواهم نمی توانید، ناگهان در این میان آقای بخشی کارمند حراست را که جوانی خوش برخورد است، مشاهده کردم، ایشان هم با عذرخواهی مانع از ورود بنده شدند، ناراحتی ناشی از تبعیض و ظلمی که به بنده می شد سراپای وجودم را فراگرفت و در فکر چاره یی بودم، به یکی از دوستانِ آقای فرماندار که در حال ورود به جلسه بود عرض کردم که لطفاً به آقای فرماندار بفرمایید از وارد شدن فلانی ممانعت به عمل آمده ایشان چند مرتبه گفته چشم چشم، ولی خبری نشده، به منشی نماینده نایین گفتم ایشان هم با اینکه نماینده ی محترم آقای پوربافرانی گفته بودند وارد شوم ولی بازهم اجازه ندادند، فکرم به اینجا رسید که با توجه به عضویت در خانه مطبوعات به آقای زند آور زنگ بزنم، فورا به ایشان زنگ زدم ،ایشان گفتند برای چه؟ عرض کردم واقعا نمی دانم، گفتند: پیگیری می کنند، پس از آن به آقای دکتر رضوی معاون رییس جمهور که قبلاً سه دوره نماینده نایین بودند زنگ زدم ایشان فوراً جواب دادند، مسئله را در میان نهادم و ایشان نیز گفتند برای چه؟ عرض کردم واقعاً نمی دانم، گفتند: پیگیری می کنند.طولی نکشید که در ساعت ۱۲٫۴۵دقیقه آقای بخشی از داخل فرمانداری بیرون آمدند و گفتند بیایید ولی فقط یک عکس بگیرید. دوان دوان وارد شدم و از درِ آخر سالنِ نشست، به جلسه رسیدم فوراً دوربین خود را به سوی هیأت رییسه گرفتم آقای جمالی، فرماندار که مرا دیدند، از دور اشاره کردند یک عکس بگیرید و بروید. بنده این کار را کردم، همین طور که بیرون می آمدم آقای دکتر زند آور زنگ زدند و گفتند داخل شدید؟ عرض کردم بلی، ولی جلسه دارد تمام می شود و بنده حق نشستن هم ندارم، ایشان گفتند بروید نزد آقای وزیر و سلام مرا برسانید و کار خبرنگاری خود را انجام دهید، تصمیم بر این کار داشتم که جلسه تمام شد و علی ماند و حوضش!!حال بنده از دولت جناب آقای روحانی سوألم این است که آیا این کار مصداق یک بام و دو هوا نیست!؟ چه عاملی باعث ممانعت بنده از خبرنگاری می شود که خود از آن بی اطلاعم؟! لذا جداً درخواست رسیدگی دارم و مضافاً اعلام می دارم که این نخستین بار نیست که از طرف مسؤولان با من چنین برخورد می شود.

درباره ی مدیر سایت

مجله افق نایین ( فرهنگی ، اجتماعی) صاحب امتیاز : علی غفرانی کجانی تلفن تماس: 09132230727 03146254534 آدرس: نایین- زیرزمین پاساژ گلسرخ- دفتر مجله افق نایین

مطلب پیشنهادی

تذکر_کتبی برخی نمایندگان به وزرای کشور و اطلاعات بابت حمله به منزل دکتر سید علی اصغر غروی

تذکر_کتبی برخی نمایندگان به وزرای کشور و اطلاعات بابت حمله به منزل دکتر سید علی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Powered by themekiller.com امداد رایانه اصفهان

تعمیر پرینتر در اصفهان hprepair.ir

نمایندگی تعمیر پرینتر canon در اصفهان hprepair.ir

شارژ کارتریج در اصفهان hprepair.ir